piątek, 14 lipca 2017

KUB - Kosmetyczne uzupełnienie braków


Szampon i odżywka Garnier Ultimate Blends with vanilla milk & papaya po 2.50 - polecam jeśli są w polsce. Szampon Elseve extraordinary oil i tego zdecydowanie nie polecam - włosy były obciążone i zaraz wydawały się nie świeże - 2 funty. 


Podpaski Bodyform po funcie i płyn do hig. intymnej 2.50 - jeśli jedziecie do UK i nie wiecie co wybrać to polecam właśnie to.


Farba L'Oreal Casting Creme Gloss w kolorze Ice Mocha - moja ulubiona farba, 4 funty. Podkład Maybelline FIT! Me w kolorze 10 też zdecydowany ulubieniec. Dezedoranty Dove w nowych zapachach gruszka oraz granat po funcie. Torebka to gratis do zakupów w Superdrug.


Odżywka GlissKur to akurat nie jest moja ulubiona wersja, ale tylko taką mogę znaleść w Anglii - Savers za 1 funta . Tusz Revlon Ultra Volume 8.99 funta i MaxFactor 200 Calorie (zachciało się wrócić do starego ulubieńca - to jednak nie jest dobrą opcją) 6.99 funta - jednak była promocja 3 za 2, trzeci tusz wzieła mama. Torebka to gratis do zakupów w Superdrug.

 

Krem do golenia Nair 4 funty . Maszynki Venus z tropikalną rączką 3.50 , olejek Nivea sun protect spf 30 - 8.99 funta ale była promocja więc wyszło jakoś połowe taniej.


Peeling do ciała i krem do rąk Being by Sanctuary o zapachu Salted Caramel & Macadamia - 9 funtów peeling i 4 funty krem, gratis urocza kosmetyczka. 

To by było na tyle, chyba nie uzbierało się aż tak dużo ;)
A Wy często musicie uzupełniać kosmetyczne braki?
Pozdrawiam,
Magda